Dlaczego Premium Mobile jest najtańszy i ma najlepszą ofertę?

Łukasz Pająk Newsy 2018-07-25

We wczorajszym wpisie, porównującym oferty poszczególnych operatorów, zdecydowane zwycięstwo zdobyło Premium Mobile. Jest to wirtualny dostawca, który nie chwali się na każdym rogu tym, że istnieje. Chwali się jedynie swoimi ofertami, które wygrywają w wielu rankingach – również naszym. Skąd wynika ta przewaga? W końcu ciężko oferować więcej za mniej i wciąż się utrzymywać na rynku? Być może gdzieś jest haczyk? Więcej na ten temat dowiecie się właśnie w tym wpisie.

Premium Mobile to wirtualny operator, który ogranicza niepotrzebne wydatki

O operatorach z Wielkiej Czwórki słychać na każdym kroku. Ten rozgłos kosztuje, więc próżno oczekiwać, że nie odbije się to na cenach poszczególnych ofert. To pierwszy i jakże znaczący krok w oszczędnościach Premium Mobile. Kolejny to siedziby i salony, a właściwie ich brak. Jak zapewne zauważyliście, nie znajdziecie punktów sprzedaży należących wyłącznie do Premium Mobile – zazwyczaj mamy do czynienia z połączonymi punktami, a i tak wszystko można załatwić telefonicznie lub internetowo, a to kosztuje znacząco mniej, niż wynajem lokali i zatrudnianie kolejnych, lokalnych pracowników.

Być może zasięg jest słabszy?

maszt antena bts zasieg operator

Premium Mobile nie ma własnej infrastruktury – wykorzystuje w tym chwaloną i również nagradzaną sieć Plusa. Tym sposobem o słabym zasięgu też nie możemy mówić. Jeśli masz dostęp w swojej okolicy do nadajników Zielonego operatora, to nie będziesz miał problemów z Premium Mobile. Nie jest ograniczana żadna technologia – LTE oraz LTE Advanced nie jest niczym obcym dla omawianego operatora.

Zobacz też: Huawei Nova 3i to przede wszystkim nowy procesor!

Na deser dochodzi program ambasadorów Premium Mobile, który zarówno pozwala Tobie zarobić, jak i rozwijać się sieci. Wszystko sprowadza się do rejestracji na stronie operatora i polecaniu oferty. Za każdego, zrekrutowanego klienta otrzymasz 80 złotych. Bez żadnych kruczków i ukrytych warunków. Warto więc już teraz dołączyć do Premium, a następnie przenieść tu swoją rodzinę i znajomych. • the_naturat_com

  Tytuł należało by zmienić na:
  „Dlaczego wydaje nam się, że Premium Mobile jest najtańszy i ma najlepszą ofertę?”
  Aczkolwiek rozumiem, artykuł sponsorowany, trzeba pisać pod sponsora..

 • Siekiera

  Najtańszy to jest Virgin mobile bo na karte dla mniej wymagających to koszt 0 zł a dla wymagających są bardzo tanie pakiety

 • Ryszard Rysiek

  Jak dla mnie to brakuje tu wielkiego napisy artykul sponsorowany… 😉

 • marcinadd

  Oferta faktycznie jest bardzo korzystna, tylko zastanawiam się czy ten operator nie padnie jak Folx.

 • Polish Onion

  Ehh, brakuje tylko infrastruktury innych telekomów

 • annonyinganoni

  Szkoda że ten operator nie wie co to HD Voice ,VoLTE i Natywny Wifi Calling

  • chomik325

   O nieeee jak bez tego żyć!!! ;(
   Dziewczyna ma od ponad roku i jest wszystko ok. Zasięg, płatności, jakość – wszystko ok.

   • AdamP

    VoLTE, WiFi Calling to drobiazgi. Ale nie chciałbym mieć numer w sieci która nie oferuje HD Voice. Bez tego jakość rozmów jest tragiczna. Ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to premium mobile wydaje się być dobrym wyborem.

    • Piotr Zet

     VoWiFi to nie drobiazg szczególnie jak nie ma RLAH a ktoś jeździ do UE czy po za nią.

     • AdamP

      Wiem, wiem 🙂 Mój operator również musi to mieć w ofercie, bo znacznie ułatwia komunikację poza UE. Ale dla przeciętnego Kowalskiego to mało znaczący drobiazg.

     • Piotr Zet

      W przypadku Premium nie tylko po za UE ale i w UE gdyż od samego początku są dopłaty.x