premium mobile operator logo

Dlaczego Premium Mobile jest najtańszy i ma najlepszą ofertę?

Newsy

We wczorajszym wpisie, porównującym oferty poszczególnych operatorów, zdecydowane zwycięstwo zdobyło Premium Mobile. Jest to wirtualny dostawca, który nie chwali się na każdym rogu tym, że istnieje. Chwali się jedynie swoimi ofertami, które wygrywają w wielu rankingach – również naszym. Skąd wynika ta przewaga? W końcu ciężko oferować więcej za mniej i wciąż się utrzymywać na rynku? Być może gdzieś jest haczyk? Więcej na ten temat dowiecie się właśnie w tym wpisie.

Premium Mobile to wirtualny operator, który ogranicza niepotrzebne wydatki

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

O operatorach z Wielkiej Czwórki słychać na każdym kroku. Ten rozgłos kosztuje, więc próżno oczekiwać, że nie odbije się to na cenach poszczególnych ofert. To pierwszy i jakże znaczący krok w oszczędnościach Premium Mobile. Kolejny to siedziby i salony, a właściwie ich brak. Jak zapewne zauważyliście, nie znajdziecie punktów sprzedaży należących wyłącznie do Premium Mobile – zazwyczaj mamy do czynienia z połączonymi punktami, a i tak wszystko można załatwić telefonicznie lub internetowo, a to kosztuje znacząco mniej, niż wynajem lokali i zatrudnianie kolejnych, lokalnych pracowników.

Być może zasięg jest słabszy?

maszt antena bts zasieg operator

Premium Mobile nie ma własnej infrastruktury – wykorzystuje w tym chwaloną i również nagradzaną sieć Plusa. Tym sposobem o słabym zasięgu też nie możemy mówić. Jeśli masz dostęp w swojej okolicy do nadajników Zielonego operatora, to nie będziesz miał problemów z Premium Mobile. Nie jest ograniczana żadna technologia – LTE oraz LTE Advanced nie jest niczym obcym dla omawianego operatora.

Zobacz też: Huawei Nova 3i to przede wszystkim nowy procesor!

Na deser dochodzi program ambasadorów Premium Mobile, który zarówno pozwala Tobie zarobić, jak i rozwijać się sieci. Wszystko sprowadza się do rejestracji na stronie operatora i polecaniu oferty. Za każdego, zrekrutowanego klienta otrzymasz 80 złotych. Bez żadnych kruczków i ukrytych warunków. Warto więc już teraz dołączyć do Premium, a następnie przenieść tu swoją rodzinę i znajomych.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x