Moto X nadchodzi – premiera urządzenia oficjalnie zapowiedziana

Newsy

motox

Jak dobrze wiemy, Google oraz Motorola poświęciły ostatnie miesiące bliskiej współpracy nad nowym urządzeniem o nazwie Moto X, które ma aspirować do miana najlepszego smartfona z Androidem na pokładzie. Wygląda na to, że już wkrótce będziemy mogli przyjrzeć się bliżej owocom tej kooperacji. Motorola rozpoczęła dziś rozsyłanie zaproszeń na konferencję, której głównym bohaterem będzie właśnie Moto X i odbędzie się ona 1.08 w Nowym Jorku .

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ciekawostką jest to, że na zdjęciu reklamującym to wydarzenie w nienachalny sposób przemycono samego smartfona, a Moto X występuje na nim w dwóch kolorach -czarnym i białym, a po bliższym przyjrzeniu się grafice na pewno dostrzeżecie na niej nadchodzące urządzenie.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak prezentuje się finalny produkt i czy po fali ostatnich przecieków związanych z Moto X jest jeszcze coś, czym ten sprzęt może nas zaskoczyć. Wszystkiego dowiemy się już 1.08, o czym na pewno nie zapomnimy Was poinformować.

 

źródło: theverge.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x