LG G5 LG V20

Nadchodzi Android Oreo dla starszych flagowców LG

Newsy

Pojawiła się dobra wiadomość dla posiadaczy starszych flagowców firmy LG. Jak się okazało, Koreańczycy nie zapomnieli o swoich ponad dwuletnich urządzeniach i zamierzają wydać na nie Androida Oreo.

Oreo dla LG G5 i LG V20

Oba te smartfony mają już ponad dwa lata, jednak ich wiek nie stoi na przeszkodzie, by mogły otrzymać Androida Oreo. Informacja jest już niemal pewna, gdyż oba te urządzenia można znaleźć na stronie LG jako oczekujące na aktualizację. Co prawda póki co wzmianka jest tylko o modelach z Korei Południowej, jednak z czasem nowy system zapewne trafi także na inne rynki – chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby firma wydaała tak dużą aktualizację tylko dla jednego kraju.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Masz Galaxy S8 / S8+ lub Note8? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę

W każdym razie – takim posunięciem LG z pewnością zaskarbi sobie sympatię wielu użytkowników, bo częste aktualizację są w dzisiejszych czasach w cenie. Na chwilę obecną firma nie podała konkretnej daty, kiedy tytułowy system zostanie wydany na wspomniane smartfony. Oczywiście z początku Oreo będzie dostępne tylko dla modeli z Korei Południowej, jednak z czasem system ten powinien trafić także na urządzenia w innych zakątkach świata. Miejmy nadzieje, że LG się pospieszy i nie będzie przekładać aktualizacji w nieskończoność, jak to robi wielu producentów.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x