acer

Każdego dnia słyszymy o coraz większych smartfonach i jesteśmy świadkami zapowiedzi kolejnych urządzeń z ekranem o wielkości 5 i więcej cali. Acer postawił wybić się się z tego nurtu i oświadczył, że ich nowy telefon będzie miał wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala.Tak, to nie pomyłka.

Firma doszła do wniosku, że istnieje naprawdę spora grupa ludzi, którzy wcale nie chcą nosić ze sobą ogromnych telefonów. A jeśli chodzi o wybór urządzeń w tym segmencie, nie jest on jakoś specjalnie duży. Stąd też chcą nam zaproponować sprzęt o rozmiarze zbliżonym chociażby do iPhone’a 4S – będzie on nosił nazwę Acer Liquid ZX.

Niestety, Acer nie ujawnił żadnych szczegółów co do specyfikacji swojego nowego urządzenia. Patrząc jednak na to, że producent jest naprawdę podekscytowany tym 3,5 calowym smartfonem, można się spodziewać całkiem sensownej specyfikacji. Jak będzie, przekonamy się już niedługo – zamiast konkretnej daty otrzymaliśmy bowiem tylko stwierdzenie: „pretty soon”.

źródło: pocket-lint.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.