acer

Każdego dnia słyszymy o coraz większych smartfonach i jesteśmy świadkami zapowiedzi kolejnych urządzeń z ekranem o wielkości 5 i więcej cali. Acer postawił wybić się się z tego nurtu i oświadczył, że ich nowy telefon będzie miał wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala.Tak, to nie pomyłka.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Firma doszła do wniosku, że istnieje naprawdę spora grupa ludzi, którzy wcale nie chcą nosić ze sobą ogromnych telefonów. A jeśli chodzi o wybór urządzeń w tym segmencie, nie jest on jakoś specjalnie duży. Stąd też chcą nam zaproponować sprzęt o rozmiarze zbliżonym chociażby do iPhone’a 4S – będzie on nosił nazwę Acer Liquid ZX.

Niestety, Acer nie ujawnił żadnych szczegółów co do specyfikacji swojego nowego urządzenia. Patrząc jednak na to, że producent jest naprawdę podekscytowany tym 3,5 calowym smartfonem, można się spodziewać całkiem sensownej specyfikacji. Jak będzie, przekonamy się już niedługo – zamiast konkretnej daty otrzymaliśmy bowiem tylko stwierdzenie: „pretty soon”.

źródło: pocket-lint.com
Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.