angry_birds_go_720Angry Birds z całą pewnością trzeba zaliczyć do najlepszych gier na Androida wszechczasów. Niemniej jednak seria, pomimo kolejnych części (w tym nawet na licencji Gwieznych Wojen), zaczynała stawać się nużąca i traciła kolejnych fanów. Czyżby Rovio Mobile znalazło sposób na przywrócenie blasku swojej najbardziej dochodowej serii?

W ostatnich dniach fińskie studio zapowiedziała kolejną cześć przygód ze wściekłymi ptakami w roli głównej. Tym razem na szczęście dostaniemy grę w zupełnie nowej formie. Naszym zadaniem nie będzie już przejedzone strzelanie z procy, lecz coś innego. No właśnie, tylko co? Udostępniony teaser na stronie gry oraz tytuł nowej części sugerują, iż gra może przybrać postać wyścigów lub typowego runnera. Sama fabuła ma odbywać się na Piggy Island, czyli siedzibie głównych przeciwników pierzastych bohaterów.  Rovio obiecuje swoim fanom najbardziej emocjonującą i pełną akcji rozgrywkę ze wszystkich swoich gier.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Nowe Angry Birds spodziewane są już tego lata. Czy podbiją one rynek mobilnych gier? Wydaje nam się, że znana marka zdziała swoje i Go! w przeciągu kilku godzin podbije listę najpopularniejszych aplikacji w Google Play.

źródło: go.angrybirds.com
Krzysztof Czerwiec