ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Google Instant Search powędrował na komórki

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy
Android_GoogleplexOpinię o Google Instant Search są bardzo zróżnicowane. Jedni twierdzą, że nowy produkt Google zrewolucjonizował wyszukiwanie informacji w internecie, zaś inni twierdzą, że nie wniósł on żadnych istotnych zmian. Co do samego Google Instant można mieć odmienne zdania, należy jednak pochwalić internetowego giganta za przeniesienie wynalazku na urządzenia mobilne. 

Przez ostatnie kilka tygodni pojedynczy użytkownicy informowali o możliwości skorzystania z wyszukiwania Google Instant, lecz brak było jakiegokolwiek oficjalnego potwierdzenia tych nowości… aż do dzisiaj. W dniu dzisiejszym nasz ulubiony internetowy koncern oficjalnie wdrożył swoją innowację na telefony komórkowe. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z nowej metody wyszukiwania? Musicie zaopatrzyć się w smartfon z systemem operacyjnym Android w wersji 2.2, a następnie udać się na stronę wyszukiwarki Google, gdzie bez problemu znajdziecie odnośnik do Google Instant.

Cała idea Google Instant polega na zaoszczędzeniu tak cennego dla nas czasu. Jak dokładnie działa nowy produkt internetowego giganta zobaczycie na poniższym filmiku, lecz cenniejsze dla nas będą Wasze osobiste wrażenia płynące z codziennego korzystania z Google Instant, które możecie zaprezentować w komentarzach.

źródło: phandroid.com 

Sprawdź najnowsze wpisy