ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czwartkowe przeceny w Google Play pod znakiem fotografii

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Aplikacje
google-play-800x450

Co jakiś czas twórcy aplikacji decydują się na kilkunastogodzinne obniżenie cen swoich aplikacji, dając nam możliwość nabycia przyzwoitych aplikacji za niezbyt duże pieniądze. Dziś obniżone zostały ceny kilku wartościowych programów (głównie fotograficznych) oraz gier, wśród których znalazły się takie aplikacje jak:

  • Fast Burst Camera – pozwala ona na wykonywanie kilku zdjęć na sekundę, co czyni ją najszybszą aplikacją tego typu w Sklepie Play. Jej cena została obniżona do 4,25zł.
  • Photaf Panorama Pro – prawdziwy kombajn do tworzenia panoram. W promocji cena została obniżona z $5 do zaledwie $1, co daje jedyne 2,99zł.
  • Cameringo – naśladująca efekty stosowane w fotografii analogowej. Tylko w przeciągu kilkudziesięciu godzin będzie dostępna za darmo po wpisaniu kodu „appgratis” w programie.
  • Plasma Sky – jeden z lepszych space shooter’ów w Androidowym sklepie z mnóstwem różnorodnych przeciwników. W obniżce za jedyne 3,20 zł.
  • Real Boxing – polska propozycja dla fanów boksu znana wśród graczy z całego świata. Cena została obniżona z $5 do $0,99, co daje w złotówkach kwotę 2,99 zł.

Być może ilość aplikacji w promocyjnej cenie nie jest zbyt wielka, jednak myślimy, że mogą one znaleźć grono odbiorców wśród naszych czytelników. Z pewnością na szczególną uwagę zasługuje obniżka naszego eksportowego hitu Real Boxing. Mamy więc nadzieję, że znaleźliście tutaj coś dla siebie.

źródło: androidpolice.com

Sprawdź najnowsze wpisy