Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]


Słyszeliśmy już o telefonach z ekranami w technologi 3D które najbliższego lata mają wyjść w USA. Wygląda jednak na to, że użytkownicy smartfonów z Kraju Kwitnącej Wiśni będą mogli cieszyć się tą nowością trochę wcześniej. Wszystko to za sprawą dwóch nowych urządzeń japońskiej firmy SHARP. Mowa tu o modelach 003SH i 005SH.

Oba telefony będą wyposażone w procesor 1GHz Snapdragon, Androida 2.2 z nakładką TapFlow UI oraz 3.8″ wyświetlacz 3D do którego nie są potrzebne żadne okulary. Oprócz rozsuwanej klawiatury QWERTY, w modelu 005SH jedyną jak na razie znaną nam różnicą między obydwoma urządzeniami jest aparat. Model z fizyczną klawiaturą będzie posiadał aparat o rozdzielczości 8 megapixeli, a 003SH 9.6 megapixeli.

Oba telefony wylądują w sieci Softbank. Nie jest jeszcze znana ich cena, ani data premiery. Mimo, że używanie takiego ekranu na co dzień może nie być za wygodne, to i tak wszyscy wyczekujemy tej nowości na światowym rynku smartfonów.

Źródło: androidandme.com 
Filip Brodecki