Dwa telefony z ekranem 3D od Sharpa

Newsy

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


Słyszeliśmy już o telefonach z ekranami w technologi 3D które najbliższego lata mają wyjść w USA. Wygląda jednak na to, że użytkownicy smartfonów z Kraju Kwitnącej Wiśni będą mogli cieszyć się tą nowością trochę wcześniej. Wszystko to za sprawą dwóch nowych urządzeń japońskiej firmy SHARP. Mowa tu o modelach 003SH i 005SH.

Oba telefony będą wyposażone w procesor 1GHz Snapdragon, Androida 2.2 z nakładką TapFlow UI oraz 3.8″ wyświetlacz 3D do którego nie są potrzebne żadne okulary. Oprócz rozsuwanej klawiatury QWERTY, w modelu 005SH jedyną jak na razie znaną nam różnicą między obydwoma urządzeniami jest aparat. Model z fizyczną klawiaturą będzie posiadał aparat o rozdzielczości 8 megapixeli, a 003SH 9.6 megapixeli.

Oba telefony wylądują w sieci Softbank. Nie jest jeszcze znana ich cena, ani data premiery. Mimo, że używanie takiego ekranu na co dzień może nie być za wygodne, to i tak wszyscy wyczekujemy tej nowości na światowym rynku smartfonów.

Źródło: androidandme.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x