honor note 10

Honor Note 10 – zamówiono u Samsunga ogromne wyświetlacze

Newsy

Honor Note 10 na razie chowa się w cieniu i niewiele możemy o nim powiedzieć. Do Sieci zaczynają jednak z wolna przeciekać informacje sugerujące, jakiego urządzenia możemy się spodziewać. Wygląda na to, że Honor Note 10 trafi do grona smartfonów z ogromnym ekranem, a użycie słowa „phablet” będzie całkiem uzasadnione.

Honor Note 10 otrzyma 6,9-calowy ekran

W serwisie Weibo pojawiło się interesujące zdjęcie. Widzimy na nim zamówienie na 64 sztuki 6,9-calowych ekranów S-AMOLED. Według najnowszych informacji, Huawei zamówiło wyświetlacze w Samsung Display. Podejrzewa się, że mają one trafić do modelu Honor Note 10. Niestety w tym momencie nie mamy żadnych potwierdzonych informacji na tego nadchodzącego phabletu. Co więcej, przypuszczenie te mogą się wcale nie potwierdzić, a smartfon o nazwie kodowej „Ravel” może się okazać zupełnie innym produktem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

honor note, honor note 10, huawei

Zobacz też: Co darmowego i przecenionego w Sklepie Play?

Zakładając jednak, że na rynku pojawi się Honor Note 10 możemy zadać sobie pytanie: czy tak dużym ekranem zachęci do zakupu klientów? Mimo, z pewnością, świetnej specyfikacji technicznej oraz wygodnej konsumpcji multimediów taki rozmiar może okazać się bardzo niewygodny. Ba, przy maksymalnym zminimalizowaniu ramek Honor Note 10 dalej może być rozmiarów uwierających w kieszeni.

źródło: mysmartprice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x