Wyniki Huawei za 2019 rok

Huawei wkrótce zaprezentuje smartfon dla graczy. Czy ktoś na niego w ogóle czeka?

Newsy

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważyłem dziwny trend, który polega na tym, że niemal każdy duży gracz na smartfonowym rynku chce mieć swój smartfon przeznaczony dla graczy. Zastanawiam się, czy ktoś to w ogóle kupuje, bo jakoś nie słychać, by któryś z zaprezentowanych modeli odniósł spektakularny sukces. Niemniej jednak, Huawei też chce mieć swoje gamingowe urządzenie.

Huawei i smartfon dla graczy

Prezes Huawei ds. konsumentów, Jim Xu, zdradził w wywiadzie, że trwają obecnie prace nad smartfonem dla graczy, który pojawi się jeszcze w tym roku. Na tę chwilę nie wiemy jeszcze zbyt wiele co do specyfikacji i wyglądu samego urządzenia prócz tego, że zostanie ono wyposażone w technologię GPU Turbo. Do tego możemy też śmiało założyć, że na pokładzie smartfona znajdzie się co najmniej 8 GB RAM-u i najnowszy na daną chwilę procesor – być może Kirin 1020.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Używasz aplikacji do SMS-ów od Samsunga? Ktoś może zobaczyć całą Twoją galerię zdjęć!

Osobiście uważam, że świat nie potrzebuje kolejnego smartfona dla graczy. Mamy przecież Razer Phone’a, Xiaomi Blackshark i wiele innych. Na dobrą sprawę urządzenia pod względem specyfikacji nie wyróżniają się zupełnie niczym na tle zwykłych smartfonów, a płacimy za nie zwykle o wiele więcej. Czy inne wzornictwo i kolorowe elementy są warte dopłaty kilku stówek? Wydaje mi się, że nie. Jeśli jednak jesteście w tym małym odsetku ludzi, którzy są zainteresowani tym typem urządzeń, to zachęcam do przeczytania naszego porównania smartfonów dla graczy.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x