apple ios 12

Apple udostępniło publiczną betę iOS 12. Jak ją zainstalować?

1 minuta czytania
Komentarze

Nadszedł czas na nowego iOSa. Jeśli zatem masz kompatybilnego iPhone’a, to możesz juz zainstalować najnowszą betę iOS 12. Wydanie to przynosi wiele wyczekiwanych zmian i nowości, a na dodatek miłą niespodziankę dla posiadaczy starszych iUrządzeń.

iOS 12 Public beta – jak zainstalować?

Aby zainstalować najnowszą betę iOSa, najpierw musisz dołączyć do programu beta testów. Po poprawnym wykonaniu tej czynności, ponownie uruchom swoje urządzenie. Gdy to zrobisz, aktualizacja powinna już być dostępna przez OTA (Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia). Stamtąd można już bez problemu pobrać aktualizację. Przed jej zainstalowaniem, warto jednak zrobić kopię zapasową, bo to w końcu beta, czyli wydanie mogące zawierać przeróżne błędy, które mogą doprowadzić do problemów ze smartfonem.

iOS 12 – najważniejsze zmiany

iOS 12 przynosi wiele zmian i nowości. W ich skład wchodzi m.in. poprawa optymalizacji, rozszerzona rzeczywistość, ulepszony tryb „nie przeszkadzać” i wiele, wiele więcej. O wszystkich najważniejszych zmianach w iOS 12 możecie przeczytać w tekście „iOS 12 – najważniejsze nowości„.

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Oficjalna wersja iOS 12 powinna zadebiutować już pod koniec września, wraz z premierą tegorocznych iPhone’ów. Będzie można ją pobrać na iPhone’a 5s i późniejsze, iPada mini 2 i późniejsze, iPada Air i późniejsze, a także na szóstą generację iPoda Touch.

Źródło: gsmarena

Motyw