MC5QModern Combat to chyba jeden z najgłośniejszych tytułów w ofercie firmy Gameloft. Dzisiaj oprócz oficjalnej zapowiedzi pojawił się także pierwszy zwiastun tej strzelanki na urządzenia mobilne. Pierwsze co rzuca się w oczy to naprawdę niezła szata graficzna pokazana na materiale filmowym.

Po głębszym przyjrzeniu możemy jednak odnieść wrażenie, że Gameloft wciąż nie chce przyłożyć się do tekstur i poprawienia trochę animacji. Wszystko to nadrabia na zwiastunie efektowną akcją i kilkoma filtrami – w grze jednak może nie być tak kolorowo. Miejmy nadzieję, że przez czas pozostały do wydania gry tekstury zyskają na jakości. Żeby jednak być całkowicie szczerym – efekty zniszczeń czy oświetlenie jest na naprawdę wysokim poziomie. Zresztą, obejrzyjcie sobie to sami:

O grze nie wiemy w tym momencie nic więcej poza informacjami o docelowych platformach, którymi będą systemy iOS oraz Android. Szykuje się jedna z najładniejszych gier na nasze telefony i tablety.

źródło: youtube.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.