Modern Combat 5 zapowiedziany

Aplikacje

MC5QModern Combat to chyba jeden z najgłośniejszych tytułów w ofercie firmy Gameloft. Dzisiaj oprócz oficjalnej zapowiedzi pojawił się także pierwszy zwiastun tej strzelanki na urządzenia mobilne. Pierwsze co rzuca się w oczy to naprawdę niezła szata graficzna pokazana na materiale filmowym.

Po głębszym przyjrzeniu możemy jednak odnieść wrażenie, że Gameloft wciąż nie chce przyłożyć się do tekstur i poprawienia trochę animacji. Wszystko to nadrabia na zwiastunie efektowną akcją i kilkoma filtrami – w grze jednak może nie być tak kolorowo. Miejmy nadzieję, że przez czas pozostały do wydania gry tekstury zyskają na jakości. Żeby jednak być całkowicie szczerym – efekty zniszczeń czy oświetlenie jest na naprawdę wysokim poziomie. Zresztą, obejrzyjcie sobie to sami:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

O grze nie wiemy w tym momencie nic więcej poza informacjami o docelowych platformach, którymi będą systemy iOS oraz Android. Szykuje się jedna z najładniejszych gier na nasze telefony i tablety.

źródło: youtube.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x