htc-m4-one-mini-640x370

HTC M4 pierwszy raz pojawił się w Internecie wraz z informacjami na temat najnowszego tajwańskiego flagowca – HTC One. Wraz z każdym kolejnym tygodniem, informacje na temat smartfona ulegały zmianie, niczym w kalejdoskopie. Dzisiaj w Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia prezentujące pomniejszoną wersję One.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygląda więc na to, że telefon znany pod kodową nazwą jako M4, będzie faktycznie sprzedawany pod nazwą HTC One Mini. Na zdjęciach, które wyciekły do Internetu można zauważyć, że smartfon, poza mniejszym gabarytami, wygląda niemal identycznie co jego większy brat. Według ostatnich doniesień „mały” One miałby pracować pod kontrolą dwurdzeniowego procesora Snapdragon, wspieranego przez 2GB RAMu oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Za wyświetlanie obrazu miałby być odpowiedzialny ekran 720p o przekątnej 4,3 cala. Urządzenie miałoby posiadać także wsparcie dla aparatu wykonanego w technologii UltraPixel, a także fotograficznych dodatków jak HTC Zoe.

htc-m4-one-mini-5

One Mini nie został jednak jeszcze potwierdzony przez Tajwańczyków, lecz według ostatnich plotek może zostać zaprezentowany już w sierpniu bieżącego roku. Czy uważacie pomniejszony wariant za dobry pomysł?

htc-m4-one-mini-3

źródło: phandroid.com 

 
Krzysztof Czerwiec