Apple otworzy NFC

Korzystasz z banku BGŻ BNP Paribas? Płać Apple Pay i odbieraj nagrody pieniężne!

1 minuta czytania
Komentarze

Apple Pay to konkurent systemu szybkich płatności zbliżeniowych, od giganta z Mountain View, o nazwie Google Pay. System ten, użytkownikom wybranych urządzeń firmy, pozwala na płacenie w większości terminali na świecie – jedynym wymogiem jest kompatybilność takiego aparatu z kartami NFC. Od dziś fani Apple’a mogą dokonywać już płatności za pośrednictwem systemu Apple Pay w Polsce. Z tej okazji bank BGŻ BNP Paribas przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę, dzięki której mogą oni zyskać nawet 100 złotych. 

Płać za pomocą Apple Pay i odbieraj nagrody od banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas za płatności za pomocą systemu Apple Pay oferuje dwa vouchery do Allegro, każdy o wartości 50 złotych. Aby wziąć udział w promocji, klient instytucji finansowej musi od 19 czerwca do 31 lipca zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie – jedynie 3500 pierwszych osób będzie mogło skorzystać z oferty, więc musicie się spieszyć!  Po rejestracji wystarczy dodać swoją kartę BGŻ BNP Paribas do Apple Pay i w ciągu 14 dni od tego momentu wykonać 3 transakcje Apple Pay Tokenem. Osoby, które spełnią to wymaganie, otrzymają pierwszy voucher o wartości 50 złotych.

Zobacz też: Zdobywaj darmowe pakiety internetowe z Orange i T-Mobile!

Aby otrzymać drugi bon do Allegro o takiej samej wartości należy w kolejnym miesiącu kalendarzowym od tego, w którym karta dodana została do aplikacji, wykonać minimum 5 kolejnych transakcji Apple Pay Tokenem. 

Otrzymane vouchery ważne są do 28.02.2019. Pełny regulamin promocji znajdziecie na stronie „Kupuj z Apple Pay”.

Źródło: BNP BGŻ Paribas

Motyw