Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji trwają już w najlepsze. Cieszyć może nas fakt, że na ekranach telewizorów śledzić będziemy mogli poczynania polskiej reprezentacji, która już jutro zagra swój pierwszy mecz. Z tej okazji dwóch operatorów sieci komórkowych – Orange i T-Mobile – postanowiło uprzyjemnić nam kibicowanie, oferując darmowe gigabajty internetu za każdą bramkę Polaków podczas tegorocznego mundialu. 

Zobacz też: Internet będzie ocenzurowany. Czy takiej przyszłości chcecie?

Darmowy internet od T-Mobile z okazji mundialu

Klienci sieci T-Mobile powinni śledzić poczynania biało-czerwonej reprezentacji. Za każdą bramkę „naszych” operator obiecuje darmowy pakiet internetowy o wielkości 1 GB, który ważny będzie przez 7 dni od momentu aktywacji. Co ważne, paczki otrzymały najwyższy priorytet, a to znaczy, że transfer będzie znikał najpierw z nich. Nagrodę odebrać można, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści BRAMKA lub GOL pod numer 80402. Promocja obowiązuje wszystkich klientów T-Mobile z numerem lub internetem na kartę.

Regulamin promocji dostępny na stronie T-Mobile.

Kibicuj Polakom wspólnie z Orange!

Orange sieć

Użytkownicy sieci Orange również mogą liczyć na ciekawe bonusy. Podobnie jak w przypadku T-Mobile, pomarańczowy operator oferuje darmowe pakiety internetowe za postępy polskiej reprezentacji. Aby aktywować promocyjny transfer, klienci Orange będą musieli wysyłać SMS-y pod numer 211. Treść wiadomości za każdym razem będzie inna – hasło publikowane będzie na Facebooku sieci. Wielkość doładowania również zależeć będzie od danego meczu.

Regulamin promocji dostępny na stronie Orange.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.