Kibicuj Polakom i zdobywaj darmowe gigabajty internetu z Orange i T-Mobile!

mm Michał Derej Newsy 2018-06-18

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji trwają już w najlepsze. Cieszyć może nas fakt, że na ekranach telewizorów śledzić będziemy mogli poczynania polskiej reprezentacji, która już jutro zagra swój pierwszy mecz. Z tej okazji dwóch operatorów sieci komórkowych – Orange i T-Mobile – postanowiło uprzyjemnić nam kibicowanie, oferując darmowe gigabajty internetu za każdą bramkę Polaków podczas tegorocznego mundialu. 

Zobacz też: Internet będzie ocenzurowany. Czy takiej przyszłości chcecie?

Darmowy internet od T-Mobile z okazji mundialu

Klienci sieci T-Mobile powinni śledzić poczynania biało-czerwonej reprezentacji. Za każdą bramkę „naszych” operator obiecuje darmowy pakiet internetowy o wielkości 1 GB, który ważny będzie przez 7 dni od momentu aktywacji. Co ważne, paczki otrzymały najwyższy priorytet, a to znaczy, że transfer będzie znikał najpierw z nich. Nagrodę odebrać można, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści BRAMKA lub GOL pod numer 80402. Promocja obowiązuje wszystkich klientów T-Mobile z numerem lub internetem na kartę.

Regulamin promocji dostępny na stronie T-Mobile.

Kibicuj Polakom wspólnie z Orange!

Orange sieć

Użytkownicy sieci Orange również mogą liczyć na ciekawe bonusy. Podobnie jak w przypadku T-Mobile, pomarańczowy operator oferuje darmowe pakiety internetowe za postępy polskiej reprezentacji. Aby aktywować promocyjny transfer, klienci Orange będą musieli wysyłać SMS-y pod numer 211. Treść wiadomości za każdym razem będzie inna – hasło publikowane będzie na Facebooku sieci. Wielkość doładowania również zależeć będzie od danego meczu.

Regulamin promocji dostępny na stronie Orange.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x