Google Pay to fantastyczna usługa, dzięki której możemy płacić telefonem we wszystkich sklepach z nowoczesnymi terminalami. System ten ma praktycznie same zalety – przede wszystkim nie musimy dzięki niemu nieustannie nosić ze sobą karty płatniczej, a dodatkowo aplikacja anonimizuje nasze dane osobowe podczas płacenia. Jakiś czas temu pisałem dla Was o promocji, dzięki której uzyskać możecie 40 złotych rabatu za instalację programu Google Pay. Z tej oferty nie mogli jednak skorzystać wierni użytkownicy usługi giganta z Mountain View, co było nieciekawą zagrywką. Okazuje się jednak, że Google udostępniło nową promocję dla wszystkich osób korzystających z Google Pay, dzięki której za darmo uzyskać można do 400 złotych do wydania w Google Play!

Zobacz też: Zmień kolorystykę aplikacji YouTube na ciemną!

Jak skorzystać z promocji?

Z opisywanej przeze mnie oferty skorzystać może każdy użytkownik usługi Google Pay, który dodał kartę płatniczą do aplikacji, ma co najmniej 13 lat i mieszka w Polsce. Aby uzyskać bonusowe środki należy zaprosić znajomego do korzystania z systemu mobilnych płatności Google’a za pomocą unikatowego kodu polecającego, który znaleźć można w programie. Gdy zaproszona osoba zarejestruje swoją kartę w Google Pay i dokona pierwszej płatności, to obydwoje otrzymacie 40 złotych na zakupy w sklepie Google Play. Każdy użytkownik zaprosić może maksymalnie 10 znajomych. Promocja trwa do 15 maja 2018 roku. Pełny regulamin oferty możecie przeczytać, klikając tutaj.

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.