Publiczna beta Tapatalk 4 od wczorajszego wieczoru w Google Play

Krzysztof Czerwiec Krzysztof Czerwiec Aplikacje
tapatalk_4_banner-630x307

Przeglądanie forów internetowych na smartfonach z małym ekranem można było nazwać męczarnią. Aplikacja od Quoord Systems okazała się jednak tak dobra, że nadal wiele osób z ekranami powyżej pięciu jej używa. Producent już jakiś czas temu rozpoczął pracę nad nową i ulepszoną wersją swojego flagowego produktu, wdrażając m.in. zamkniętą wersję testową.

Po krótkich testach alphy, przyszedł nareszcie czas na publiczną betę, która od wczorajszego wieczoru jest dostępna w Google Play. Nowa wersja wnosi mnóstwo usprawnień technicznych, ale także i tych wizualnych. W Tapatalk 4 zupełną nowością jest boczny pasek, w którym to otrzymujemy szybki dostęp do kategorii, prywatnych wiadomości, czy ustawień. Twórcy zadbali także o poprawę wygody przeglądania. Przeciągając poziomo palcem po ekranie mamy możliwość ujrzenia kolejnych stron, zaś na ich dole utworzono moduł do szybkich odpowiedzi. Oprócz tego dodano wbudowany edytor zdjęć oraz mnóstwo innych usprawnień. Jeśli chodzi o stronę wizualną, to nareszcie program został ujednolicony graficznie z najnowszymi wersjami Androida. Nowy układ został zaprojektowany w zgodzie z większością wytycznych Google na temat intefejsu Holo. Tutaj w porównaniu do starej wersji, nowy Tapatalk bije ją na głowę.

Screenshot_2013-05-27-19-47-34

Niemniej jednak aplikacja wymaga jeszcze kilku małych poprawek, których możemy spodziewać się systematycznie, aż do wydania finalnej wersji. Najnowszą wersję testową Tapatalk 4 możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play.

źródło: Google Play
Sprawdź najnowsze wpisy