measy

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy dongli firmy Measy. Model U2A, który całkiem niedawno był recenzowany na naszym portalu, doczekał się aktualizacji do nowszej wersji systemu z zielonym robocikiem.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Począwszy od drugiej połowy maja wszystkie urządzenia U2A są sprzedawane z Androidem 4.2.1 Jelly Bean. Jednak dla tych wszystkich, którzy zakupili ten model wcześniej producent przewidział możliwość aktualizacji. Update wnosi kilka usprawnień, wśród których znalazła się między innymi możliwość logowania się wielu użytkowników. Ponadto dodano małego antywirusa oraz pozbyto się wcześniejszej przeglądarki zastępując ją Google Chrome.

Aktualizacji możecie dokonać samodzielnie. Proces ten jest dość prosty i nie ma się czego obawiać. Paczkę znajdziecie na stronie producenta, gdzie także została umieszczona krótka instrukcja krok po kroku.

źródło: inf. prasowa
Krzysztof Czerwiec