Aktualizacja dla dongle Measy U2A gotowa do pobrania

Newsy

measy

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy dongli firmy Measy. Model U2A, który całkiem niedawno był recenzowany na naszym portalu, doczekał się aktualizacji do nowszej wersji systemu z zielonym robocikiem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Począwszy od drugiej połowy maja wszystkie urządzenia U2A są sprzedawane z Androidem 4.2.1 Jelly Bean. Jednak dla tych wszystkich, którzy zakupili ten model wcześniej producent przewidział możliwość aktualizacji. Update wnosi kilka usprawnień, wśród których znalazła się między innymi możliwość logowania się wielu użytkowników. Ponadto dodano małego antywirusa oraz pozbyto się wcześniejszej przeglądarki zastępując ją Google Chrome.

Aktualizacji możecie dokonać samodzielnie. Proces ten jest dość prosty i nie ma się czego obawiać. Paczkę znajdziecie na stronie producenta, gdzie także została umieszczona krótka instrukcja krok po kroku.

źródło: inf. prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x