Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Przy zwiększonym popycie na urządzenia oparte na Androidzie, Intel rozpoczął przygotowania aby zaopatrzyć producentów w ich chipset. Będzie on wspierał system operacyjny od Googli. Tradycyjnie wśród Netbooków góruje Windows i Linux jednak teraz Intel aby poszerzyć swoje portfolio planuje stworzyć urządzenia które poważnie będą konkurować z palmtopami.
Intel zamierza rozpocząć masową produkcję notebooków bazujących na systemie Android wspieranym przez procesory Atom. Ten scenariusz przygotowywany jest na 2010 rok, jednak czy Intel potrafi wyprodukować i sprzedawać laptopy? Bardziej prawdopodobne jednak wydaje się to, że Intel Atom będzie kompatybilny z Androidem a komputery będą produkować inni producenci.

Skomentuj na największym Forum Android

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.