Lenovo Z5

Prawdziwy bezramkowiec od Lenovo – mamy kolejne poszlaki

Newsy

Kilka dni temu pisałem o zapowiedzi prawdziwego bezramkowca od Lenovo, którego ekran ma zajmować ponad 95% całej powierzchni. Właśnie teraz pojawiła się kolejna poszlaka co do wyglądu urządzenia – szkic. Udostępnił go sam wiceprezes firmy, Chang Cheng.

Jakby tego było mało, poznaliśmy także nazwę urządzenia. Bezramkowiec będzie nosił nazwę Lenovo Z5 i po premierze dołączy do grona flagowców.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Lenovo Z5 szkic

Zobacz także: Tak będzie wyglądał Galaxy Note9. Czy ktoś spodziewał się innego wyglądu?

Po zerknięciu na powyższy szkic od raz na myśl nasuwają się dwa pytania: co z głośnikiem do rozmów i przednią kamerką? Otóż są dwie możliwości co do umiejscowienia głośnika do rozmów. Może on trafić na górną ramkę (musiałby być naprawdę drobny), albo Chińczycy postawią na technologię przewodnictwa kostnego – w momencie przyłożenia smartfona do ucha, zacznie on wibrować, a dźwięk powędruje przez czaszkę bezpośrednio do ucha właściciela.

Co do kamerki – może ona się albo wysuwać się z górnej ramki, albo może zostać zatopiona w ekran. Ta druga opcja jest niestety bardzo mało prawdopodobna, ale warto mieć nadzieję. Data premiery Lenovo Z5 nie została jeszcze potwierdzona, ale najprawdopodobniej smartfon zadebiutuje już 14 czerwca.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x