Galaxy note 8

Galaxy Note9 na renderach – czy ktoś spodziewał się innego wyglądu?

Newsy

Tegoroczny Galaxy Note9 raczej nie będzie rewolucyjnym urządzeniem – ani pod względem specyfikacji, ani wyglądu. Dla tych, których interesuje wygląd nadchodzącego flagowca pojawił się nowy render, który ukazuje jego frontowy panel.

Galaxy Note9 render

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Xiaomi Mi 7 to niemal idealna kopia iPhone’a X

Jak nie trudno zauważyć, względem Galaxy Note8 nie zmieniło się niemal nic. Nie jest to oczywiście nic złego, gdyż wspomniany smartfon wciąż prezentuje się świetnie – ma bardzo małe ramki oraz wygląda nowocześnie. Wiele osób (w tym ja) po cichu liczy na czytnik linii papilarnych wtopiony w ekran, ale póki co nie mamy pewności co do tego, czy pojawi się on w tegorocznym Notatniku.

Specyfikacja urządzenia także raczej nie zaskoczy – sercem smartfona z pewnością będzie Snapdragon 845, a towarzyszyć mu będzie prawdopodobnie 6 GB pamięci RAM (wątpię, by Samsung pokusił się o 8 GB). Niemniej jednak – ja czekam. A Wy?

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x