Facebook Home to aplikacja która sprawia, że na naszych pulpitach prezentowane są najnowsze informacje publikowane przez znajomych. Wprowadza ona klika ciekawych rozwiązań w kwestii interfejsu użytkownika i okazał się być produktem, który wielu postanowiło przetestować na swoich smartfonach. Świadczy o tym duża liczba 500’000 pobrań, którą Facebook Home osiągnął po dziewięciu dniach od premiery – należy przy tym pamiętać, że wciąż obsługiwane jest jedynie kilka różnych modeli smartfonów. Być może mógłby być to powód do dumy dla twórców, jednak aplikacja wyraźnie nie spotkała się z ciepłym przyjęciem większości użytkowników, gdyż jej średnia ocena w Sklepie Play wynosi obecnie tylko 2 w pięciostopniowej skali.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Może to świadczyć o tym, że o ile faktycznie Facebook Home zaciekawił wielu, to niezupełnie udało mu się utrzymać to zainteresowanie i przekonać do siebie użytkowników. A czy Wy próbowaliście już tej aplikacji na swoich urządzeniach? Jeżeli tak, to podzielcie się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach.

 
Piotr Andrzejewski