Facebook Home pobrany już ponad 500 tys. razy

Aplikacje

Facebook Home to aplikacja która sprawia, że na naszych pulpitach prezentowane są najnowsze informacje publikowane przez znajomych. Wprowadza ona klika ciekawych rozwiązań w kwestii interfejsu użytkownika i okazał się być produktem, który wielu postanowiło przetestować na swoich smartfonach. Świadczy o tym duża liczba 500’000 pobrań, którą Facebook Home osiągnął po dziewięciu dniach od premiery – należy przy tym pamiętać, że wciąż obsługiwane jest jedynie kilka różnych modeli smartfonów. Być może mógłby być to powód do dumy dla twórców, jednak aplikacja wyraźnie nie spotkała się z ciepłym przyjęciem większości użytkowników, gdyż jej średnia ocena w Sklepie Play wynosi obecnie tylko 2 w pięciostopniowej skali.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Może to świadczyć o tym, że o ile faktycznie Facebook Home zaciekawił wielu, to niezupełnie udało mu się utrzymać to zainteresowanie i przekonać do siebie użytkowników. A czy Wy próbowaliście już tej aplikacji na swoich urządzeniach? Jeżeli tak, to podzielcie się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x