NaviExpert taniej na wiosnę

Aplikacje

Producent znanej na rynku aplikacji nawigującej „NaviExpert” postanowił powitać wiosnę zaczynając od rabatu dla osób, które myślą o zakupie dłuższych abonamentów. Kierowcy, którzy chcą wykorzystać pogodę i wolny czas (majówka tuż tuż) mogą od paru dni zaopatrzyć się w następujące pakiety:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
  • Abonament „Polska” na 12 miesięcy za 69 złotych (zamiast 99)
  • Abonament „Polska i Europa” na 23 miesiące za 139 złotych (zamiast 199).

Oferta sprzedaży dotyczy tylko osób, które zdecydują się na zakup za pośrednictwem naviexpert.pl wykorzystując serwis Przelewy24. Użytkownicy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z „NaviExpert” mogą ją pobrać za darmo z okresem próbnym wynoszącym 7 dni, a następnie zdecydować się na zakup abonamentu.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x