Cut The Rope: Time Travel już dostępne w Google Play

Aplikacje

Kolejny tytuł od Zeptolab jest już dostępny do pobrania dla wszystkich posiadaczy urządzeń z Androidem na pokładzie. Dzisiejszego przedpołudnia kolejny epizod Cut The Rope został udostępniony w Google Play.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Najnowsza część na pierwszy rzut oka jest dużo dynamiczniejsza niż poprzednie i wydaje się, że będziemy potrzebować jeszcze szybszego palca niż do tej pory. W Time Travel przyjdzie nam nakarmić już nie tylko Om Noma. Cukierki będziemy musieli dostarczyć także jego przodkom z czasów kamienia łupanego, starożytnego Rzymu, czy faraonowego Egiptu. Dodatkowo, do naszej dyspozycji oddano mały wehikuł czasu, który pozwoli zatrzymać na chwilkę rozgrywkę, abyśmy wyrobili się z przecinaniem odpowiednich lin i łańcuchów.

Wszyscy fani tej serii nie powinni czuć się zawiedzeni. Najnowsze Cut The Rope jest dostępne w limitowanej czasowo darmowej wersji oraz wersji HD za równe 3 zł.

Cut The Rope: Time Travel w Sklepie Play
Cut The Rope: Time Travel HD w Sklepie Play

źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x