lg v35 thinq design wyglad

LG V35 ThinQ tuż za rogiem – czy znajdzie dla siebie miejsce?

1 minuta czytania
Komentarze

Przed premierą LG G7 ThinQ dowiedzieliśmy się, że firma planuje w sumie przedstawić w tym roku aż 4 flagowe modele. Wśród nich są właśnie G7 ThinQ oraz V30S ThinQ, które zdążyliśmy już poznać. W takim razie brakuje dwójki – V35 ThinQ i V40 ThinQ. Ten drugi prawdopodobnie ujrzy światło dzienne jesienią, podczas gdy ten pierwszy miał się pojawić równolegle z G7 ThinQ. Tak się nie stało, ale do Sieci dostały się grafiki i część danych, dotyczących V35 ThinQ. Strasznie dużo tego ThinQ…

Otóż okazuje się, że V35 może być modelem na wyłączność dla AT&T – do takich informacji dotarł portal Android Headlines, który podzielił się z nami następującym designem urządzenia:

W kwestii technicznej oznaczenie wskazuje na to, że V35 musi być lepszy od V30s. Czy tak będzie? Jednoznacznie nie jesteśmy w stanie ocenić, bo wiemy jedynie, że pojawi się 6-calowy wyświetlacz QuadHD+ (18:9, OLED) z 80-procentowym wypełnieniem frontowej powierzchni. Nie zabraknie 32-bitowego przetwornika audio i „błyszczącego wykonania premium”. W takim razie, gdzie są te różnice w stosunku do V30S? Bardzo możliwe, że to aparaty, które mają być żywcem wyjęte z G7.

Zobacz też: Huawei P20 Pro zdobywa serca klientów, ale nie lubi być wyginany.

Premiera ma nastąpić tego lata. Dokładniej rzecz biorąc mówi się o 10 sierpniu, wiec kilka miesięcy będziemy musieli poczekać na coś, co wydaje się już być gotowe. Ekskluzywność ma potwierdzać fakt, że po zdjęciu blokad dla innych operatorów pojawić ma się V40 ThinQ Gdzie tu sens?

źródło: Android Headlines

Motyw