Znaczenie Androida na rynku urządzeń mobilnych nieprzerwanie rośnie, a platforma Google wciąż zyskuje na popularności. Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja o tym, że ilość urządzeń pracujących pod kontrolą tego systemu przekroczyła już 500 milionów. Według najnowszych szacunków liczba ta zostanie podwojona do końca roku 2013 i osiągnie aż jeden miliard.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ponadto opublikowano informację, że dziennie na świecie przybywa już 1,5 miliona nowych smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą Androida. Taka ilość robi wrażenie, lecz przewiduje się, że wciąż będzie ona stopniowo wzrastać, co wskazuje na to jak dużą popularnością cieszą się urządzenia wykorzystujące mobilny system Google.

 

źródło: phandroid.com
Piotr Andrzejewski