Facebook Home przeportowany na wszystkie urządzenia z Androidem!

Aplikacje

Niedawno zaprezentowany Facebook Home rozczarował wszystkich właścicieli słabszych urządzeń, ponieważ nakładka została udostępniona jedynie dla posiadaczy flagowych smarfonów. Programiści z xda postanowili naprawić ten błąd i przeportowali launcher na wszystkie urządzenia z Androidem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Developerowi znanemu pod pseudonimem theos0o udało się uruchomić Home na telefonach pozbawionych oficjalnego wsparcia.  Wśród modeli, na których użytkownicy potwierdzają działanie, znalazły się m.in. Galaxy Nexus, amerykański SGS2 oraz Nexus 7. W niektórych przypadkach, do samej instalacji nakładki nie są potrzebne nawet uprawnienia root’a. Wystarczy najpierw usunąć oficjalne appki Facebooka i Messengera, a następnie wgrać trzy zmodyfikowane pliki APK.

Jeśli chcielibyście osobiście przetestować działanie Facebook Home, to więcej informacji oraz zpatchowane aplikacje znajdziecie w oficjalnym wątku.

źródło: xda-developers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x