Zeptolab ujawnia odrobinę informacji na temat kolejnych przygód Om Noma

Aplikacje

Już od dłuższego czasu do Sieci przedostają się informację o tym, że Zeptolab pracuje nad nowymi grami, które miałby ukazać się w tym roku. Jedną z nich zdaje się być kolejna część słodkiego Om Noma, zatytułowana Time Travel. Nic więc dziwnego, że programiści zastanawiają się nad kolejnymi przygodami małego stworka, gdyż do tej pory obie części Cut The Rope cieszą się ogromną popularnością.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W kolejnej części gry prawdopodobnie będziemy mieć doczynienia z manipulacjami w czasie. Sam tytuł sugeruje, że razem z głównym bohaterem przemierzymy różne epoki historyczne, a ukazany w krótkiej wideozapowiedzi wehikuł czasu, zdaje się potwierdzać te przypuszczenia. Niestety, nie mamy jeszcze żadnych informacji kiedy gra pojawi się w Sklepie Play. Mimo wszystko Time Travel, tak jak i poprzednie części zapowiada się dość ciekawie i być może już za kilka tygodni będziemy mogli cieszyć się razem z Om Nomem z zebranych gwiazdek i zjedzonych cukierków.

 

źródło: droidgamers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x