Twitter planuje uruchomić serwis muzyczny w ten weekend? [plotki]

Aplikacje

Portal Twitter.com słynie z szybkiego obrotu informacją. Osoby „zaprzyjaźnione” z tym serwisem, potrafiące go umiejętnie wykorzystać należą do grona jednych z najszybciej i najlepiej poinformowanych ludzi na świecie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Redaktorzy z portalu slashgear.com zebrali wszelkie informacje dotyczące rzekomego, planowanego w ten weekend startu aplikacji oferującej muzykę, sygnowanej logiem niebieskiego ptaka.

Co ważne, wszelkie te informacje to póki co tylko plotki, jednakże wiele źródeł potwierdza tę informację, co nadaje całemu zamieszaniu sporo wiarygodności. Oto kilka rzekomych informacji: platforma miałaby zostać uruchomiona podczas festiwalu muzycznego Coachella w Kalifornii. Miałaby to być aplikacja zewnętrzna, z której korzystać mogliby zarówno użytkownicy Twittera, jak i osoby nieposiadające konta ( naturalnie ci pierwsi mieliby do dyspozycji więcej funkcji). Istotną informacją jest, że korzystając z informacji o profilu danego użytkownika, aplikacja dopasowywałaby sugerowane albumy i utwory – w zależności od gustu muzycznego. Program miałby posiadać 4 zakładki: sugerowane, teraz odtwarzane, popularne, zyskujące na popularności.

Co sądzicie o takiej możliwości? Czy potrzebujemy kolejnej aplikacji muzycznej obok Spotify czy Deezera?

Źródło: slashgear.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x