Portal Twitter.com słynie z szybkiego obrotu informacją. Osoby „zaprzyjaźnione” z tym serwisem, potrafiące go umiejętnie wykorzystać należą do grona jednych z najszybciej i najlepiej poinformowanych ludzi na świecie.

Redaktorzy z portalu slashgear.com zebrali wszelkie informacje dotyczące rzekomego, planowanego w ten weekend startu aplikacji oferującej muzykę, sygnowanej logiem niebieskiego ptaka.

Co ważne, wszelkie te informacje to póki co tylko plotki, jednakże wiele źródeł potwierdza tę informację, co nadaje całemu zamieszaniu sporo wiarygodności. Oto kilka rzekomych informacji: platforma miałaby zostać uruchomiona podczas festiwalu muzycznego Coachella w Kalifornii. Miałaby to być aplikacja zewnętrzna, z której korzystać mogliby zarówno użytkownicy Twittera, jak i osoby nieposiadające konta ( naturalnie ci pierwsi mieliby do dyspozycji więcej funkcji). Istotną informacją jest, że korzystając z informacji o profilu danego użytkownika, aplikacja dopasowywałaby sugerowane albumy i utwory – w zależności od gustu muzycznego. Program miałby posiadać 4 zakładki: sugerowane, teraz odtwarzane, popularne, zyskujące na popularności.

Co sądzicie o takiej możliwości? Czy potrzebujemy kolejnej aplikacji muzycznej obok Spotify czy Deezera?

Źródło: slashgear.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek