Znamy datę aktualizacji Honora 7X – czy wprowadzi Oreo?

Newsy

Polski oddział Honora poinformował, że wkrótce dużą aktualizację otrzyma Honor 7X. Zmian jest sporo, wszystko wskazuje na Androida Oreo, jednak nie jest to takie oczywiste.

Lista zmian

honor 7x

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zbliżająca się aktualizacja wprowadzi EMUI 8.0 – nakładkę instalowaną w najnowszych urządzeniach Huaweia, takich jak np. P20 Pro. Skrócona lista zmian prezentuje się następująco:

  • Dostęp do menu aplikacji po przytrzymaniu jej ikony
  • Przycisk wiszący – przejmuje funkcje przycisków ekranowych i pozwala nawigować urządzeniem z dowolnego miejsca na ekranie
  • Nowa aplikacja ustawień
  • Nowy menadżer telefonu
  • Przywracanie usuniętych zdjęć i filmów w aplikacji galerii
  • Integracja z LinkedIn
  • Możliwość jednoczesnego połączenia dwóch urządzeń Bluetooth

Zobacz też: [Recenzja] Honor 7X – kontrowersyjny średniak

Kiedy? Gdzie haczyk?

Aktualizacja będzie trafiać do użytkowników pod koniec kwietnia. Niestety, w otrzymanej informacji prasowej nie znalazłem ani jednej wzmianki o Androidzie Oreo. Teoretycznie fakt aktualizacji do EMUI 8.0 powinien gwarantować nowszego Androida, jednak to wcale nie jest takie oczywiste. Prawdopodobnie dowiemy się tego dopiero w momencie zasygnalizowania przez telefon dostępności aktualizacji.

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x