Microsoft wypuści Office dla Androida dopiero w 2014?

Aplikacje

O planach Microsoftu dotyczących wprowadzenia pakietu Office dla urządzeń pracujących pod kontrolą Androida oraz iOS słyszeliśmy już nieraz w przeszłości. Poprzednie doniesienia sugerowały, że ten pakiet biurowy może zawitać w Sklepie Play już w maju bieżącego roku. Wszystko wskazuje na to, że plany te uległy ostatnio dość znaczącej zmianie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Najnowsze źródła podają, że Microsoft najprawdopodobniej przełożył premierę pakietu Office, a jeżeli wierzyć ostatnim pogłoskom, to obecnie jego wprowadzenie do Google Play ma nastąpić nie wcześniej, jak w przyszłym roku.

Większość użytkowników Androida już od dawna nie czeka na oficjalną aplikację Microsoftu, gdyż w Sklepie Play już teraz dostępnych jest co najmniej klika interesujących rozwiązań dla wszystkich poszukujących dobrego pakietu biurowego.

 

źródło: zdnet.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x