O planach Microsoftu dotyczących wprowadzenia pakietu Office dla urządzeń pracujących pod kontrolą Androida oraz iOS słyszeliśmy już nieraz w przeszłości. Poprzednie doniesienia sugerowały, że ten pakiet biurowy może zawitać w Sklepie Play już w maju bieżącego roku. Wszystko wskazuje na to, że plany te uległy ostatnio dość znaczącej zmianie.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Najnowsze źródła podają, że Microsoft najprawdopodobniej przełożył premierę pakietu Office, a jeżeli wierzyć ostatnim pogłoskom, to obecnie jego wprowadzenie do Google Play ma nastąpić nie wcześniej, jak w przyszłym roku.

Większość użytkowników Androida już od dawna nie czeka na oficjalną aplikację Microsoftu, gdyż w Sklepie Play już teraz dostępnych jest co najmniej klika interesujących rozwiązań dla wszystkich poszukujących dobrego pakietu biurowego.

 

źródło: zdnet.com
Piotr Andrzejewski