Mimo że jakiś czas temu tytułowa gra była jedynie dostępna w Kanadzie, jeśli chodzi o możliwość pobrania przez Sklep Play, to teraz cały świat otrzymał możliwość nostalgicznego powrotu do wspomnień sprzed parunastu lat.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

W zasadzie nie zmieniono rozgrywki w porównaniu z pierwowzorem: w kampanii umieszczono 30 misji rozgrywanych na pięciu tematycznych planszach, nasze robaczki można personalizować, a tryb wieloosobowy można uaktywnić na jednym urządzeniu lub poprzez połączenie Wi-Fi.

Cena za grę nie jest wygórowana i w zależności od miejsca zakupu wynosi ona 4,99 dolara, 3,99 euro, 2,99 funta, a dla nas 14,99 zł. Mamy też dobrą wiadomość dla posiadaczy Kindle Fire HD, bowiem jeden z deweloperów Team 17 zapowiedział wersję Wormsów przygotowaną z myślą o tym urządzeniu.

 

źródło: androidauthority.com

 
Herman Żatuchin