Wormsy podbijają Androida!

Aplikacje

Mimo że jakiś czas temu tytułowa gra była jedynie dostępna w Kanadzie, jeśli chodzi o możliwość pobrania przez Sklep Play, to teraz cały świat otrzymał możliwość nostalgicznego powrotu do wspomnień sprzed parunastu lat.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W zasadzie nie zmieniono rozgrywki w porównaniu z pierwowzorem: w kampanii umieszczono 30 misji rozgrywanych na pięciu tematycznych planszach, nasze robaczki można personalizować, a tryb wieloosobowy można uaktywnić na jednym urządzeniu lub poprzez połączenie Wi-Fi.

Cena za grę nie jest wygórowana i w zależności od miejsca zakupu wynosi ona 4,99 dolara, 3,99 euro, 2,99 funta, a dla nas 14,99 zł. Mamy też dobrą wiadomość dla posiadaczy Kindle Fire HD, bowiem jeden z deweloperów Team 17 zapowiedział wersję Wormsów przygotowaną z myślą o tym urządzeniu.

 

źródło: androidauthority.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x