Cena Samsunga Galaxy Mega 6.3 będzie równie duża, co samo urządzenie?

Newsy

Samsung Galaxy Mega 6.3 to urządzenie, którego specyfikacja techniczna ujrzała światło dzienne w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że model ten ma zostać wyposażony w ogromny wyświetlacz FullHD o przekątnej 6,3″, który został wykonany w technologii PLS. Poza tym znajdziemy też dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz, a ilość RAM wyniesie 1,5 GB. Mocną stroną urządzenia wydaje się bateria o dużej pojemności 3200 mAh.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jeden z niemieckich sklepów internetowych umieścił dziś Galaxy Mega 6.3 w swojej ofercie, a sugerowana cena za ten model wyniosła aż €699, czyli ponad 2800zł, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę specyfikację urządzenia. Samsung nie przedstawił jeszcze oficjalnie Galaxy Mega 6.3, a podana kwota może okazać się nieprawdziwa i najprawdopodobniej doszło tu do nieporozumienia. W innym wypadku trudno jest sobie wyobrazić, czym ten model miałby uzasadnić tak wysoką cenę.

 

źródło: techhive.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x