Specyfikacja Samsunga Galaxy Mega 6.3 potwierdzona

Newsy

Dosłownie wczoraj portal SamMobile opublikował oficjalną specyfikację jednego z dwóch produktów Samsunga z nowej serii Mega. Dziś potwierdzono parametry drugiego produktu, Mega 6.3.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przedstawia się ona następująco: 6,3-calowy ekran PLS o rozdzielczości HD (sugeruje to możliwość rozkładu 1280×720, ale bardziej 1920×1080 pikseli), 8 MP aparat, 2 MP w przedniej kamerce oraz dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.7 GHz. Podobnie jak w 5.8 znajdziemy 1.5 GB RAM oraz Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n, A-GPS. Pojemność baterii tym razem wyniesie 3200 mAh. Rozmiary: 88×167.6×7.9 mm. Produkt pojawi się w dwóch kolorach, białym i czarnym. Ten drugi ma pojawić się w 20 tygodniu roku z Androidem Jelly Bean na pokładzie.

Dostępne będą (choć jeszcze nie wiadomo czy na naszym rynku) 2 wersje: z oraz bez LTE. Wersja bez będzie oznaczona kodowo GT-I9200 3G, natomiast obsługująca szybką transmisję danych przez GT-I9205 LTE.

Źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x