ZTE rozszerzyło dziś ofertę swoich smartfonów o nowy model o nazwie Geek, który wykorzystuje procesor Intel Atom Clover Trail+. Jest on taktowany zegarem 2 GHz, a identyczny układ znajdziemy też w konkurencyjnym Lenovo K900, który jakiś czas temu bardzo zaskoczył nas swoja wysoką wydajnością, bijąc w benchmarkach nawet nowego Galaxy S4.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Pozostałe elementy specyfikacji technicznej prezentują się również solidnie, a poza dużym ekranem 5″ o rozdzielczości 720p (1280×720 pikseli) znajdziemy 1 GB RAM, 8 GB pamięci ze slotem na karty microSD, oraz baterię o rozsądnej pojemności 2300 mAh. ZTE Geek wydaje się więc być ciekawym smartfonem ze średniej półki, a jeżeli trafi do sprzedaży w atrakcyjnej cenie, to może odnieść sukces rynkowy.

 

źródło: engadget.com
Piotr Andrzejewski