ZTE Geek z mocnym procesorem Clover Trail+ od Intela zaprezentowany

Newsy

ZTE rozszerzyło dziś ofertę swoich smartfonów o nowy model o nazwie Geek, który wykorzystuje procesor Intel Atom Clover Trail+. Jest on taktowany zegarem 2 GHz, a identyczny układ znajdziemy też w konkurencyjnym Lenovo K900, który jakiś czas temu bardzo zaskoczył nas swoja wysoką wydajnością, bijąc w benchmarkach nawet nowego Galaxy S4.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pozostałe elementy specyfikacji technicznej prezentują się również solidnie, a poza dużym ekranem 5″ o rozdzielczości 720p (1280×720 pikseli) znajdziemy 1 GB RAM, 8 GB pamięci ze slotem na karty microSD, oraz baterię o rozsądnej pojemności 2300 mAh. ZTE Geek wydaje się więc być ciekawym smartfonem ze średniej półki, a jeżeli trafi do sprzedaży w atrakcyjnej cenie, to może odnieść sukces rynkowy.

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x