xiaomi mi 6x przykladowe zdjecia

Zobacz przykładowe zdjęcia wykonane Xiaomi Mi 6X – 20 megapikseli dla selfie!

1 minuta czytania
Komentarze

Już 25 kwietnia tj. w środę Xiaomi przedstawi nam model Mi 6X. Jest to przedstawiciel tzw. wyższej średniej półki. Wiemy, że otrzyma on całkiem niezłe aparaty fotograficzne. Potwierdzają to zdjęcia opublikowane przez samego producenta.

Xiaomi Mi 6X – przykładowe zdjęcia selfie

Xiaomi Mi 6X zostanie wyposażony w 20-megapikselową kamerkę selfie. Producent wykorzysta sensor Sony IMX376. Poniższe zdjęcia opublikowane zostały przez samego producenta na portalu Weibo. Ukazują one, jak radzi sobie przedni aparat.

Z tyłu Xiaomi Mi 6X znajdziemy podwójny aparat fotograficzny składający się z dwóch sensorów: Sony IMX486 oraz Sony IMX376. Otrzymają one jasne światło przysłony f/1.8. O tym jak sam smartfon będzie wyglądać również przedpremierowo ujawnił nam sam producent udostępniając oficjalne grafiki.

Zobacz też: Programuj razem z Google

Sama specyfikacja techniczna Xiaomi Mi 6X prezentuje się interesująco. Smartfon powinien spełnić wymagania większości użytkowników. Otrzymamy duży ekran, mocny, jak na średnią półkę procesor, a także 6 GB RAM. Niestety decydując się na jego zakup trzeba się pogodzić z brakiem NFC. Zagadkowa pozostaje także kwestia ceny.

źródło: Weibo

Motyw