Xiaomi Mi 6X na oficjalnych grafikach w wielu kolorach

1 minuta czytania
Komentarze

W przyszłym tygodniu Xiaomi urządza konferencję, na której zaprezentuje najnowsze modele. Xiaomi Mi 6X (Mi A2) jest jednym z najbardziej wyczekiwanych. Właśnie do Sieci trafiły oficjalne grafiki przedstawiające smartfon w wielu wariantach kolorystycznych.

Xiaomi Mi 6X (Mi A2) w pięciu kolorach

25 kwietnia Xiaomi Mi 6X (Mi A2) ujrzy światło dzienne. Specyfikację smartfona zdążyliśmy już poznać, pora zatem przejść do kwestii estetycznej, która również stanowi istotny element decyzyjny w kwestii zakupu. Xiaomi Mi 6X pojawi się na rynku w pięciu wariantach kolorystycznych. Będą to: Cherry Powder (różowy), Red Flame (czerwony), Sand Gold (złoty), Glacier Blue (niebieski) i Black Stone (czarny). Osobiście ogromne wrażenie robi na mnie wersja niebieska, która na rynku nie jest popularna, a prezentuje się naprawdę interesująco.

Względem tego modelu stosowanie dwóch nazw uzasadnione jest wersją Androida, jaki trafi na urządzenie. W przypadku Mi 6X będzie ono zintegrowane z nakładką producenta MIUI, natomiast Mi A2, podobnie jak Mi A1, otrzyma czysty system Google, bez żadnej nakładki. Właśnie w tej drugiej wersji będziemy mogli nabyć to urządzenie w Europie i prawdopodobnie w Polsce, kiedy Mi A2 zacznie pojawiać się w ofercie sklepów.

Spodziewa się, że Xiaomi Mi 6X (Mi A2) będzie kosztować od 1499 juanów – około 240 dolarów.

źródło: Techupdate3

Motyw