Na oficjalnym blogu Google, poświęconym systemowi Android, opublikowano przed momentem informację o planowanym rozpoczęciu aktualizacji Sklepu Play dla smartfonów i tabletów. Nowa wersja przyniesie ze sobą zasadnicze odświeżenie designu, który od teraz będzie jeszcze prostszy i bardziej minimalistyczny. Poza tym zmieniono też system rekomendacji, który stanie się teraz dużo dłuższą listą, wyświetlaną klasycznie tuż po uruchomieniu Google Play.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nowa wersja androidowego sklepu zostanie opublikowana już dziś i w ciągu najbliższych tygodni ma dotrzeć do większości użytkowników, których urządzenia pracują pod kontrolą Androida 2.2 Froyo lub nowszego. Większość Polaków bardziej niż na nowy wygląd Sklepu Play czeka na dostęp do pełnej zawartości, w tym do muzyki, filmów, czy też książek, lecz w tym temacie nie mamy dla Was żadnej nowej informacji.

Wszyscy zainteresowani ręczną instalacją nowego Google Play mogą pobrać aplikację stąd. Jej instalacja nie wymaga uprawnień roota, a całość prezentuje się następująco: 


źródło: officialandroid.blogspot.com
Piotr Andrzejewski