Google wprowadza nowy wygląd Sklepu Play

Aplikacje

Na oficjalnym blogu Google, poświęconym systemowi Android, opublikowano przed momentem informację o planowanym rozpoczęciu aktualizacji Sklepu Play dla smartfonów i tabletów. Nowa wersja przyniesie ze sobą zasadnicze odświeżenie designu, który od teraz będzie jeszcze prostszy i bardziej minimalistyczny. Poza tym zmieniono też system rekomendacji, który stanie się teraz dużo dłuższą listą, wyświetlaną klasycznie tuż po uruchomieniu Google Play.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nowa wersja androidowego sklepu zostanie opublikowana już dziś i w ciągu najbliższych tygodni ma dotrzeć do większości użytkowników, których urządzenia pracują pod kontrolą Androida 2.2 Froyo lub nowszego. Większość Polaków bardziej niż na nowy wygląd Sklepu Play czeka na dostęp do pełnej zawartości, w tym do muzyki, filmów, czy też książek, lecz w tym temacie nie mamy dla Was żadnej nowej informacji.

Wszyscy zainteresowani ręczną instalacją nowego Google Play mogą pobrać aplikację stąd. Jej instalacja nie wymaga uprawnień roota, a całość prezentuje się następująco: 


źródło: officialandroid.blogspot.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x