Virgin Mobile oferuje użytkownikom T-Mobile 100$ rabatu za przejście

Newsy

Choć oferta nie dotyczy Polski, to Virgin Mobile gości od jakiegoś czasu na naszym rynku i wiadomość może okazać się dla niektórych osób interesująca. Jeśli nie, warto obejrzeć reklamę promującą ofertę – jest dość nietypowa.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Akcja trafia w dotychczasowych użytkowników sieci T-Mobile. „Czerwoni” na swojej stronie internetowej przedstawiają ogromny wykres porównujący ich ofertę do oferty „różowych”. Jak to wygląda w praktyce możecie znaleźć tutaj.

Dla leniwych kilka głównych informacji: Virgin oferuje abonament 5$ miesięcznie taniej. Całkowity koszt spada wtedy z 1440$ do 1320$. Dodatkowo otrzymujemy 100$, a przykładowa różnica w cenie w przypadku telefonu Samsung Galaxy SII 4G to 299,99 u czerwonych, podczas gdy u różowych przyjdzie nam zapłacić 413,99 dolarów.

Sumarycznie daje to 120$ oszczędności w ciągu 2 lat + 100$ rabatu do wykorzystania + 114$ tańszy telefon, czyli razem 334 dolary oszczędności.

Osobiście nie jestem zwolennikiem konkurencji tego typu i preferuję pokazywanie dobrych stron bez ujmowania konkurencji, ale rynek jest dziś trudny i jak widać firmy podpierają się czym tylko mogą. Poniżej zaś wspomniana reklama:

 

Źródło: slashgear.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x