Virgin Mobile oferuje użytkownikom T-Mobile 100$ rabatu za przejście

Grzegorz Kaczmarek Newsy 2013-04-09

Choć oferta nie dotyczy Polski, to Virgin Mobile gości od jakiegoś czasu na naszym rynku i wiadomość może okazać się dla niektórych osób interesująca. Jeśli nie, warto obejrzeć reklamę promującą ofertę – jest dość nietypowa.

Akcja trafia w dotychczasowych użytkowników sieci T-Mobile. „Czerwoni” na swojej stronie internetowej przedstawiają ogromny wykres porównujący ich ofertę do oferty „różowych”. Jak to wygląda w praktyce możecie znaleźć tutaj.

Dla leniwych kilka głównych informacji: Virgin oferuje abonament 5$ miesięcznie taniej. Całkowity koszt spada wtedy z 1440$ do 1320$. Dodatkowo otrzymujemy 100$, a przykładowa różnica w cenie w przypadku telefonu Samsung Galaxy SII 4G to 299,99 u czerwonych, podczas gdy u różowych przyjdzie nam zapłacić 413,99 dolarów.

Sumarycznie daje to 120$ oszczędności w ciągu 2 lat + 100$ rabatu do wykorzystania + 114$ tańszy telefon, czyli razem 334 dolary oszczędności.

Osobiście nie jestem zwolennikiem konkurencji tego typu i preferuję pokazywanie dobrych stron bez ujmowania konkurencji, ale rynek jest dziś trudny i jak widać firmy podpierają się czym tylko mogą. Poniżej zaś wspomniana reklama:

 YouTube Preview Image

Źródło: slashgear.com • Arcy_biskup

  „Osobiście nie jestem zwolennikiem konkurencji tego typu i preferuję pokazywanie dobrych stron bez ujmowania konkurencji”

  Dla mnie na przykład liczy się ile sumarycznie zapłacę, kij z tym czy będą tańsze połączenia, czy ogromne rabaty na starcie. Tak więc takie coś u mnie daje im przewagę 334 $ nad konkurencją. A to „Choć oferta nie dotyczy Polski” u mnie daje im kija w oko 😛

  • Arcy_biskup

   A gdyby to było dostępne w Polsce to pewnie bym przeszedł do T-Mobile, by potem przejśc do Virgin 😀

   • Arcy_biskup

    choc wątpię, by 1000 złotowe rabaty kiedyś dotyczyły Polski 😀

    A tak swoją drogą, to co im najlepszego T-Mobile zrobiło, że się tak mszczą :D?

 • Watażka

  Ładnie sobie próbują klienta kupić:D