Choć oferta nie dotyczy Polski, to Virgin Mobile gości od jakiegoś czasu na naszym rynku i wiadomość może okazać się dla niektórych osób interesująca. Jeśli nie, warto obejrzeć reklamę promującą ofertę – jest dość nietypowa.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Akcja trafia w dotychczasowych użytkowników sieci T-Mobile. „Czerwoni” na swojej stronie internetowej przedstawiają ogromny wykres porównujący ich ofertę do oferty „różowych”. Jak to wygląda w praktyce możecie znaleźć tutaj.

Dla leniwych kilka głównych informacji: Virgin oferuje abonament 5$ miesięcznie taniej. Całkowity koszt spada wtedy z 1440$ do 1320$. Dodatkowo otrzymujemy 100$, a przykładowa różnica w cenie w przypadku telefonu Samsung Galaxy SII 4G to 299,99 u czerwonych, podczas gdy u różowych przyjdzie nam zapłacić 413,99 dolarów.

Sumarycznie daje to 120$ oszczędności w ciągu 2 lat + 100$ rabatu do wykorzystania + 114$ tańszy telefon, czyli razem 334 dolary oszczędności.

Osobiście nie jestem zwolennikiem konkurencji tego typu i preferuję pokazywanie dobrych stron bez ujmowania konkurencji, ale rynek jest dziś trudny i jak widać firmy podpierają się czym tylko mogą. Poniżej zaś wspomniana reklama:

 

Źródło: slashgear.com

Grzegorz Kaczmarek