Akumulator w Galaxy Note8 jest dla Ciebie za mały? Warto poczekać na następcę!

1 minuta czytania
Komentarze

Jeśli spodobał się Wam Samsung Galaxy Note8, lecz z pewnych względów go nie kupiliście to może warto poczekać na jego bezpośredniego następcę. Według najnowszych doniesień, Galaxy Note9 będzie nie tylko większy, ale także zaoferuje lepszy czas pracy na jednym ładowaniu.

Samsung Galaxy Note9 z większą baterią

Dla przypomnienia Samsung Galaxy Note8 oferował pojemność baterii rzędu 3300 mAh. Najnowsze doniesienia mówią, że w nowym modelu smartfona z piórkiem producent zastosuje baterię 4000 mAh, czyli znacznie większą. Plotki sugerują także, że Samsung Galaxy Note9 otrzyma również większy wyświetlacz – jego przekątna ma wynosić 6,4 cala, czyli o 0,1 cala więcej.

O tym, co już wiemy o Samsungu Galaxy Note9 możecie przeczytać w tekście Adama. Smartfon otrzyma oczywiście najnowsze układy Qualcomm Snapdragon 845 lub Exynos 9810, w zależności od wersji. Premiera urządzenia nie jest jeszcze dokładnie określona w czasie, możemy się jednak spodziewać, że będzie to w okolicach sierpnia bieżącego roku.

Zobacz też: iPhone 8 w kolorze czerwonym wygląda świetnie

Czy warto czekać? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć indywidualnie. Dwie rzeczy są pewne: cena Samsunga Galaxy Note9 z pewnością nie będzie niska, natomiast Galaxy Note8 powinien już być do wyrwania za przyzwoite pieniądze.

źródło: Twitter