Honor 10 będzie mieć dwie premiery – kwietniową i majową

Newsy

Czy jest się czemu dziwić? Nie. To nie pierwszy raz, kiedy prezentacja modelu z logo Honor następuje w dwóch terminach. Pierwszy przeznaczony jest dla Chin, drugi dla Europy. Jak to się zapowiada dla odpowiednika Huawei P20?

Honor 10 już 19 kwietnia

Chińczycy zdecydowali, że po raz pierwszy Honora 10 warto pokazać światu jeszcze w kwietniu, 19. dnia miesiąca. Europejska premiera smartfonu będzie miała miejsce w Londynie. Na nią będziemy musieli poczekać jeszcze jednak miesiąc – do 15 maja.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Bojkot Facebooka – jesteście za?

Huawei Honor 10 zapowiada się interesująco. O ile nie wiemy o nim wiele, to spodziewajmy się integracji ze sztuczną inteligencją. Smartfon wyposażony będzie w procesor Kirin 970, który w modelach Huawei całkiem nieźle radzi sobie z tym tematem. Z dużym prawdopodobieństwem możemy także oczekiwać pojawienia się podwójnego aparatu głównego, być może nawet identycznego zestawu jaki znajduje się w Huawei P20.

Honor względem Huawei charakteryzuje się jeszcze jedną rzeczą – niższą ceną. Często ona jest koronnym argumentem przy wyborze smartfona, co pokazuje się w statystykach sprzedaży submarki. Każdy kolejny Honor oferuje nie tylko więcej możliwości, ale także kusi relatywnie niską ceną.

źródło: Android Authority, GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x