Czy jest się czemu dziwić? Nie. To nie pierwszy raz, kiedy prezentacja modelu z logo Honor następuje w dwóch terminach. Pierwszy przeznaczony jest dla Chin, drugi dla Europy. Jak to się zapowiada dla odpowiednika Huawei P20?

Honor 10 już 19 kwietnia

Chińczycy zdecydowali, że po raz pierwszy Honora 10 warto pokazać światu jeszcze w kwietniu, 19. dnia miesiąca. Europejska premiera smartfonu będzie miała miejsce w Londynie. Na nią będziemy musieli poczekać jeszcze jednak miesiąc – do 15 maja.

Zobacz też: Bojkot Facebooka – jesteście za?

Huawei Honor 10 zapowiada się interesująco. O ile nie wiemy o nim wiele, to spodziewajmy się integracji ze sztuczną inteligencją. Smartfon wyposażony będzie w procesor Kirin 970, który w modelach Huawei całkiem nieźle radzi sobie z tym tematem. Z dużym prawdopodobieństwem możemy także oczekiwać pojawienia się podwójnego aparatu głównego, być może nawet identycznego zestawu jaki znajduje się w Huawei P20.

Honor względem Huawei charakteryzuje się jeszcze jedną rzeczą – niższą ceną. Często ona jest koronnym argumentem przy wyborze smartfona, co pokazuje się w statystykach sprzedaży submarki. Każdy kolejny Honor oferuje nie tylko więcej możliwości, ale także kusi relatywnie niską ceną.

źródło: Android Authority, GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.