google pixel 2 xl prototypy koncepty

Tani Pixel dla mas – czy Google będzie pamiętać o Polsce?

Newsy

Google, wprowadzając serię Pixel na rynek i uśmiercając Nexusy, sprawiło, że kompletnie zostały zapomniane rynki wschodzące i takie, gdzie Amerykanie oficjalnie nie są dostępni, więc też Polska. Mieliśmy nadzieję, że druga generacja urządzeń to zmieni, ale tak też się nie stało. Teraz również mamy podobne podejście – w końcu w naszym języku ma już rozmawiać Asystent Google, a to wydawało się jedną z głównych przeszkód. W końcu po co nam Pixele, skoro lwia część jego funkcjonalności nie jest dostępna po polsku?

Oczywiście Pixel 2 i Pixel 2 XL oraz głośniki Home już są dostępne w polskich sklepach, ale po wielu bojach i w wysokich cenach. Amerykanie wciąż nie zdradzają swoich planów na wprowadzenie Google Store do Polski, a to niemalże potwierdziłoby oficjalną dystrybucję. Jednak rosną szanse na zmiany, bo w różnych raportach dowiadujemy się, że już w lipcu lub sierpniu poznamy „taniego Pixela”, który będzie średniakiem. Nie znamy szczegółów ze specyfikacji, aczkolwiek ma on trafić na wschodzące rynki takie, jak Indie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Co wie o nielegalnym użyciu danych przez Facebooka sam założyciel?

Bardzo możliwe, że w takim wypadku dystrybucją zajmie się podwykonawca, jak to miało miejsce z Nexusami. Czego możemy spodziewać się od tańszego Pixela? Przede wszystkim szybkich aktualizacji, co ma być największą kartą przetargową.

 

źródło: Phone Arena, EconomicTimes, Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x