Model G7 będzie nowym flagowcem od LG. Spekuluje się, że pojawi się on w maju, a w listopadzie zobaczymy LG V40. Firma ta ma w zwyczaju zapełniać luki pomiędzy swoimi najważniejszymi premierami, a LG Q7 idealnie się do tego nadaje. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że zadebiutuje on do dwóch miesięcy po LG G7 – najprawdopodobniej w lipcu.

Koreańczycy zarejestrowali już nazwę „LG Q7„. Niestety na chwilę obecną nie wiemy o nadchodzącym budżetowcu zupełnie nic. Oczywiście ów smartfon budżetowcem będzie zapewne tylko pod względem specyfikacji, gdyż jeśli jego cena początkowa utrzyma się na poziomie LG Q6, to nie wróże mu rynkowego sukcesu. W cenie wspomnianego LG Q6 można było przecież kupić porządnego flagowca.LG Q7 znak towarowyZobacz także: Recenzja Samsunga Galaxy S9+ – świetnego smartfona, który może rozczarować

Gdyby LG w modelu Q7 zamontowało Snapdragona z serii 6xx, to byłaby to znacznie lepsza propozycja. Jeśli jednak firma ponownie zdecyduje się na budżetowego Snapdragona 4xx, to dobra sprzedaż jest po prostu niemożliwa. Osobiście mam nadzieje, że spółka pójdzie po rozum do głowy i zaoferuje znacznie lepsze podzespoły w znacznie mniej wygórowanej cenie.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.