LG Q7 zadebiutuje zaraz po LG G7

Kacper Kościański Newsy 2018-03-30

Model G7 będzie nowym flagowcem od LG. Spekuluje się, że pojawi się on w maju, a w listopadzie zobaczymy LG V40. Firma ta ma w zwyczaju zapełniać luki pomiędzy swoimi najważniejszymi premierami, a LG Q7 idealnie się do tego nadaje. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że zadebiutuje on do dwóch miesięcy po LG G7 – najprawdopodobniej w lipcu.

Koreańczycy zarejestrowali już nazwę „LG Q7„. Niestety na chwilę obecną nie wiemy o nadchodzącym budżetowcu zupełnie nic. Oczywiście ów smartfon budżetowcem będzie zapewne tylko pod względem specyfikacji, gdyż jeśli jego cena początkowa utrzyma się na poziomie LG Q6, to nie wróże mu rynkowego sukcesu. W cenie wspomnianego LG Q6 można było przecież kupić porządnego flagowca.LG Q7 znak towarowyZobacz także: Recenzja Samsunga Galaxy S9+ – świetnego smartfona, który może rozczarować

Gdyby LG w modelu Q7 zamontowało Snapdragona z serii 6xx, to byłaby to znacznie lepsza propozycja. Jeśli jednak firma ponownie zdecyduje się na budżetowego Snapdragona 4xx, to dobra sprzedaż jest po prostu niemożliwa. Osobiście mam nadzieje, że spółka pójdzie po rozum do głowy i zaoferuje znacznie lepsze podzespoły w znacznie mniej wygórowanej cenie.

Źródło: gsmarena • Dtech

  Jedynym moim zdaniem sesnownym prockiem w cenie (jeśli dla Q7 będzie mniej więcej taka sama) zblizonej do Q6 to S660. Inaczej ten smartfon raczej niczym się nie obroni.

 • Patryk

  Liczę, że LG odbije się od dna bo to świetna marka. Sam używam LG V30 i dla mnie jest lepszy od S8 i Note8, które oba wcześniej miałem.

  • Zero Cool

   Niby w czym jest lepszy? Trochę ładniej gra na słuchawkach? Note8 zamiata nim dywan.

   • Devil_Dragos

    Niby czym? Podaj jakos konkret

    • Zero Cool

     Lepszy wyświetlacz, więcej RAMu, lepsze fotki i wideo, ładniejszy rzecz gustu, no i to jest Samsung a nie LG. Sam w sobie V30 również bardzo mi się podoba, ale za dużo razy przejechałem się na tej firmie.x