[Pobierz] Google usuwa kolejne funkcje z Nexusów. Ta aplikacja je przywraca

Michał Derej Michał Derej Newsy

Ostatnimi czasy Google stara się jak najbardziej zachęcić użytkowników Nexusów do przesiadki na Pixele, często za pomocą niezbyt uczciwych metod. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych sposobów giganta z Mountain View było zaktualizowanie aplikacji aparatu, która w najnowszej wersji utraciła możliwość wykonywania zdjęć HDR+. Z programu zniknął również tryb portretowy oraz opcja rozmywania tła. Deweloperzy opisywanej przeze mnie w tym artykule modyfikacji starają się jednak przywrócić użytkownikom Nexusów bezsensownie usunięte funkcje za pomocą świetnej aplikacji o nazwie Camera NX.

Pobierz ulepszony aparat na swój telefon już dzisiaj!

Uwaga: opisywana przeze mnie aplikacja ma szansę zadziałać na każdym urządzeniu – sprawdźcie, czy korzystanie z programu jest możliwe również na Waszym smartfonie!

Zobacz także: Sprawdź najlepsze promocje na mobilne aplikacje już teraz!

Najnowsza zmiana Google’a w kwestii aparatu na pewno poirytowała posiadaczy Nexusów. Z tego powodu deweloper programu Camera NX w najnowszej aktualizacji swojej aplikacji postanowił przywrócić dla nas usunięte funkcje – użytkownicy Nexusów 5X oraz 6P po instalacji programu będą mogli ponownie korzystać z trybu HDR+. Do aplikacji aparatu dodana została również możliwość rozmywania tła – od teraz właściciel smartfona zdecydować może, czy chce korzystać z tej funkcji, czy z trybu portretowego. Pełną listę zmian, które miały miejsce w najnowszej aktualizacji możecie przejrzeć na stronie twórcy modyfikacji. Program Camera NX można pobrać z serwisu APK Mirror.

Źródło: Chromloop

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy