[Pobierz] Google usuwa kolejne funkcje z Nexusów. Ta aplikacja je przywraca

Aplikacje

Ostatnimi czasy Google stara się jak najbardziej zachęcić użytkowników Nexusów do przesiadki na Pixele, często za pomocą niezbyt uczciwych metod. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych sposobów giganta z Mountain View było zaktualizowanie aplikacji aparatu, która w najnowszej wersji utraciła możliwość wykonywania zdjęć HDR+. Z programu zniknął również tryb portretowy oraz opcja rozmywania tła. Deweloperzy opisywanej przeze mnie w tym artykule modyfikacji starają się jednak przywrócić użytkownikom Nexusów bezsensownie usunięte funkcje za pomocą świetnej aplikacji o nazwie Camera NX.

Pobierz ulepszony aparat na swój telefon już dzisiaj!

Uwaga: opisywana przeze mnie aplikacja ma szansę zadziałać na każdym urządzeniu – sprawdźcie, czy korzystanie z programu jest możliwe również na Waszym smartfonie!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Sprawdź najlepsze promocje na mobilne aplikacje już teraz!

Najnowsza zmiana Google’a w kwestii aparatu na pewno poirytowała posiadaczy Nexusów. Z tego powodu deweloper programu Camera NX w najnowszej aktualizacji swojej aplikacji postanowił przywrócić dla nas usunięte funkcje – użytkownicy Nexusów 5X oraz 6P po instalacji programu będą mogli ponownie korzystać z trybu HDR+. Do aplikacji aparatu dodana została również możliwość rozmywania tła – od teraz właściciel smartfona zdecydować może, czy chce korzystać z tej funkcji, czy z trybu portretowego. Pełną listę zmian, które miały miejsce w najnowszej aktualizacji możecie przejrzeć na stronie twórcy modyfikacji. Program Camera NX można pobrać z serwisu APK Mirror.

Źródło: Chromloop

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x