Czy Twój sprzęt jest gotowy na wizytę Iron Mana?

Aplikacje

Na 25 kwietnia Gameloft zapowiedział premierę swojego najnowszego tytułu, który będzie miłą niespodzianką dla wszystkich fanów Temple Run oraz Iron Man. Co to dwie, teoretycznie różne rzeczy, mają ze sobą wspólnego? Otóż nowa gra Gameloftu należeć będzie do popularnego w ostatnim czasie gatunku „endless runnerów” i w roli głównej zobaczymy właśnie Iron Mana. Twórcy pokazali nam krótki trailer mający nakręcić atmosferę przed premierą gry. Zobaczyć możemy w nim fragmenty rozgrywki, która przypominać będzie to, co widzieliśmy do tej pory np. w Temple Run. Czekać nas więc będzie zbieranie monet, przyśpieszaczy czy też innego rodzaju wzmocnień i bonusów. Oprócz tego dołożono jeszcze strzelanie do wrogów, których spotkamy w trakcie naszej podróży. Graficznie tytuł prezentować się będzie całkiem nieźle, o czym możecie przekonać się poniżej:

Według Gameloftu, premiera tego tytułu ma się odbyć równocześnie na obu platformach. Jednak znając dotychczasowe problemy z dotrzymaniem tego typu obietnic, pozostaje obawa, czy nie będzie podobnie także w tym przypadku. Miejmy nadzieję jednak, że Iron Man 3 trafi na Androida dokładnie 25 kwietnia, bo tytuł ten zapowiada się całkiem ciekawie. Póki co nie wiemy jednak, czy będzie to gra pełnopłatna, czy też darmowa z opcjonalnymi mikropłatnościami.

źródło: twitter.com

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x