Mi 7 w teście Geekbench – jak radzi sobie nadchodzący flagowiec Xiaomi?

Newsy

Xiaomi Mi 7 zbliża się wielkimi krokami. Co chwilę dostajemy o nim jakieś nowe informacje, które tylko podsycają chęć przetestowania go. Tym razem nadchodzący flagowiec od Xiaomi wziął udział w teście Geekbench 4.1. Jak sobie poradził?

Wynik uzyskany przez Xiaomi Mi 7 nie różni się znacząco od innych flagowców ze Snapdragonem 845 na pokładzie. Smartfon przebił m.in. Samsunga Galaxy S8, LG V30 i Pixela 2. Model testowy miał 6 GB RAM-u, a wcześniejsze plotki sugerowały 8 GB pamięci RAM, co oznacza, że urządzenie zadebiutuje w dwóch wersjach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Nowy, naprawdę polski operator – oto Otvarta

Mi 7 ma kosztować w granicach 475 dolarów (ok. 1620 zł), więc będzie on bezpośrednią konkurencją dla ZenFone’a 5z. Urządzenie będzie miało m.in. ekran o przekątnej 5,65″, podwójny aparat, bezprzewodowe ładowanie oraz 128 GB pamięci wewnętrznej (być może pojawi się także wariant 64 GB). Dokładna data premiery Xiaomi Mi 7 nie jest jeszcze znana.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x