Samsung Galaxy Tab zrootowany

Newsy

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

O nowym tablecie od Samsunga mówi się ostatnio wszędzie. Od piewszych wycieków i niewyraźnych zdjęć, do oficjalnej zapowiedzi i wideo. I choć urządzenie nie zostało jeszcze wydane to już udało się je zrootować.

 

Według Sera-Apps.de, nie tylko widzieli oni zrootowanego tableta, lecz także się nim bawili. Urządzenie zostało rozesłane do testerów dopiero kilka dni temu a już możemy zobaczyć efekty ich pracy. Niestety, nasi zachodni sąsiedzi informują, że nie są pewni czy będzie możliwość zrobienia tego samego z finalną wersją galaktycznego tableta. Mimo wszystko, jest to na pewno dobra wiadomość. Skoro udało się to zrobić w tak krótkim czasie, to z końcową wersją urządzenia nie powinno być problemów.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x