Właśnie tak wygląda nowy flagowiec Huawei – P20 na zdjęciu

Newsy

Huawei P20 to nowy flagowiec chińskiego producenta, który zostanie zaprezentowany już za miesiąc. W Sieci pojawia się coraz więcej renderów przedstawiających wygląd urządzeń z tej rodziny. Mamy jednak zdjęcie, które zdaje nam się potwierdzać pewne fakty podstawowej wersji.

Huwaei P20 z podwójnym aparatem

Evan Blass opublikował na Twiterze zdjęcie przedstawiające Huawei P20. Widzimy na nim, że smartfon posiada tylko dwa obiektywy aparatu. Potwierdza to fakt, że potrójny aparat otrzyma model z dopiskiem Pro bądź Plus w nazwie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

huawei p20

Zobacz też: Samsung Galaxy S9 oficjalnie!

Na frontowym panelu w górnej części ekranu da się zauważyć wcięcie podobne do tego, jakie ma iPhone X. Na dole z kolei znajduje się skaner linii papilarnych. Przestrzeń wydaje się być zagospodarowana całkiem nieźle. Premiera i oficjalna prezentacja 27 marca, czyli wtedy kiedy Samsung Galaxy S9 będzie już na półkach sklepowych. Czy Huawei będzie miał wystarczającą siłę przebicia, by przebić nowego flagowca koreańskiego producenta?

źródło: Evan Blass


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x