huawei p10

Huawei potwierdziło nazwę nowego flagowca. Na MWC go jednak nie będzie

Newsy

Huawei na łamach serwisu społecznościowego potwierdziło zmianę nazewnictwa dla swojej flagowej linii. Różnica jest co prawda niewielka, aczkolwiek zastanawialiśmy się w jaki sposób chiński producent podejdzie do temu. Wiemy już teraz, że modelu P11 na pewno nie ujrzymy.

Huawei P20 nowym flagowcem

Producent oficjalnie potwierdził nową nazwę dla flagowego modelu na rok 2018. Niebawem światło dzienne ujrzy Huawei P20 będący bezpośrednim następcą Huawei P10. Na poniższej grafice możecie zobaczyć także zdanie „SEE MOOORE WITH AI”. Cóż możemy z niego wyczytać? Trzy „O” prawdopodobnie sugerują pojawienie się trzech obiektywów, o których wiele słyszeliśmy do tej pory.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

huawei p20, huawei, p20

Zobacz też: Czekacie na nowego Xiaomi Mi Band?

Huawei jednak nie wystąpi z tym modelem na targach MWC 2018. Konferencja, na której zostanie zaprezentowana rodzina P20 odbędzie się pod koniec marca, dokładnie 27.03. Smartfon zostanie pokazany w Paryżu.

źródło: TechRadar


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x