samsung galaxy s9

[Pobierz] Tapety z Samsunga Galaxy S9 w wysokiej rozdzielczości

Newsy

Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ w końcu zostały oficjalnie zaprezentowane przez producenta. Dwa dni temu po raz pierwszy ujrzeliśmy tegoroczne flagowce. Na smartfony trwa obecnie przedsprzedaż. Na tapety jednak nie trzeba czekać.

Tapety z Samsunga Galaxy S9 w wysokiej rozdzielczości

Jeśli nie potraficie się doczekać na własny egzemplarz Samsunga Galaxy S9 bądź Galaxy S9+, już teraz możecie pobrać tapety. Długo na nową paczkę grafik nie musieliśmy czekać. Tła w większości utrzymane są w ciemnych barwach, by pokazać klasę wyświetlaczy AMOLED.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przykładowe grafiki możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też: Czy warto wymieniać Galaxy S8 na nowszy model?

Aby pobrać grafiki w pełnej rozdzielczości najlepiej zrobić to bezpośrednio z galerii imgur. Znajduje się tam kilkanaście tapet, które będą świetnie wyglądać nie tylko na Samsungu. Nie mogło zabraknąć tła z dmuchawcem, który kojarzy się z serią Galaxy już przy pierwszej myśli. Pojawiają się także grafiki stworzone typowo z myślą o Galaxy S9.

źródło: imgur


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x